2001 Better Built Gooseneck Equipment w/Drive over fenders/10,720 GVWR/102″X20′
American Trailer Flagstaff, AZ
Equipment Trailer
$6,195Price
Quick Specs
| Location: | Flagstaff, AZ |
| Stock Number: | U-185745 |
| Trailer Type: | Equipment Trailer |
| Color: | Red |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 10720 lbs |
| Payload: | 10720 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 10720 lbs |
| Empty Weight: | 0 lbs |
| Payload: | 10720 lbs |
Additional Information
| VIN: | 1B9FG162X1M185745 |
| Stock Number: | U-185745 |
| Year: | 2001 |
| Make: | Better Built |
| Model: | USED |