2007 Interstate Tandem Axle Enclosed/7,000 GVWR/7’X12′
American Trailer Flagstaff, AZ
Cargo / Enclosed Trailer
$5,395Price
Quick Specs
| Location: | Flagstaff, AZ |
| Stock Number: | U-018722 |
| Trailer Type: | Cargo / Enclosed Trailer |
| Color: | White |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Payload: | 4868 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Empty Weight: | 2132 lbs |
| Payload: | 4868 lbs |
Additional Information
| VIN: | 4RACS12267K018722 |
| Stock Number: | U-018722 |
| Year: | 2007 |
| Make: | Interstate Trailers |
| Model: | U712 |