2009 Innovative Specialties “USED AS IS” Single Axle Utility/2,990 GVWR/5’X10′
American Trailer Flagstaff, AZ
Utility Trailer
$1,195Price
Quick Specs
| Location: | Flagstaff, AZ |
| Stock Number: | U-008035 |
| Trailer Type: | Utility Trailer |
| Color: | Silver |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2990 lbs |
| Payload: | 2990 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2990 lbs |
| Empty Weight: | 0 lbs |
| Payload: | 2990 lbs |
Additional Information
| VIN: | 5PDAU10179R008035 |
| Stock Number: | U-008035 |
| Year: | 2009 |
| Make: | Innovative Specialties |
| Model: | USED |