2016 Carry-On Single Axle Utility/2,990 GVWR/80″X14′
American Trailer Flagstaff, AZ
Utility Trailer
$1,895Price
Quick Specs
| Location: | Flagstaff, AZ |
| Stock Number: | U-004178 |
| Trailer Type: | Utility Trailer |
| Color: | Black |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2990 lbs |
| Payload: | 2040 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2990 lbs |
| Empty Weight: | 950 lbs |
| Payload: | 2040 lbs |
Additional Information
| VIN: | 4YMBU1412HN004178 |
| Stock Number: | U-004178 |
| Year: | 2016 |
| Make: | Carry-On |
| Model: | USED |