2021 Top Hat USED AS IS Gooseneck Tandem Axle Dump/14,000 GVWR/83″X16′
American Trailer Flagstaff, AZ
Dump Trailer
$10,295Price
Quick Specs
| Location: | Flagstaff, AZ |
| Stock Number: | U-208857 |
| Trailer Type: | Dump Trailer |
| Color: | Black |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Payload: | 14000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Empty Weight: | 0 lbs |
| Payload: | 14000 lbs |
Additional Information
| VIN: | GD1622MC2088574R |
| Stock Number: | U-208857 |
| Year: | 2021 |
| Make: | Top Hat |
| Model: | USED |