2023 Top Hat “USED AS IS” Single Axle Utility/2,990 GVWR/77″X12′
Unit details
** 2023 Top Hat “USED AS IS” Single Axle Utility/2,990 GVWR/77″X12′
$1,895 Cash/$1,951 Card/Finance**
*Errors in the description are unintentional.
*Please confirm all details with the dealer prior to purchase.
American Trailer Flagstaff, AZ
Utility Trailer
Call for pricing
Quick Specs
| Location: | Flagstaff, AZ |
| Stock Number: | U-290402 |
| Trailer Type: | Utility Trailer |
| Color: | Black |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2990 lbs |
| Payload: | 2990 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2990 lbs |
| Empty Weight: | 0 lbs |
| Payload: | 2990 lbs |
Additional Information
| VIN: | 4R7BU1210PN2290402 |
| Stock Number: | U-290402 |
| Year: | 2023 |
| Make: | Top Hat |
| Model: | USED |