USED ” AS IS” 2019 Texas Bragg Single Axle Motorcycle /2,995 GVWR/80″X12′
American Trailer Flagstaff, AZ
Motorcycle Trailer
$3,195Price
Quick Specs
| Location: | Flagstaff, AZ |
| Stock Number: | U-092509 |
| Trailer Type: | Motorcycle Trailer |
| Color: | Silver |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2995 lbs |
| Payload: | 2995 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2995 lbs |
| Empty Weight: | 0 lbs |
| Payload: | 2995 lbs |
Additional Information
| VIN: | 17XFM1214K1092509 |
| Stock Number: | U-092509 |
| Year: | 2019 |
| Make: | Texas Bragg Trailers |
| Model: | USED |