USED “AS IS” Echo Utility/7,000 GVWR/24′
American Trailer Flagstaff, AZ
Utility Trailer
$6,295Price
Quick Specs
| Location: | Flagstaff, AZ |
| Stock Number: | U-075157 |
| Trailer Type: | Utility Trailer |
| Color: | Black |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Payload: | 7000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Empty Weight: | 0 lbs |
| Payload: | 7000 lbs |
Additional Information
| Stock Number: | U-075157 |
| Year: | 2024 |
| Make: | Other |
| Model: | USED |