USED REPO “AS IS” 2024 Big Tex Gooseneck Dual Wheel Tandem Axle Equipment/25,900 GVWR
Unit details
USED 2024 Big Tex Gooseneck Dual Wheel Tandem Axle Equipment/25,900 GVWR/90″x40′ – REPO
U-359988
$19,375 Cash; $19,956 Card/Financing
5/16″ Coupler
***Please call 928-440-4742 for more information.**
***Not responsible for any errors in listing description or photos.**
***Please confirm all details with the dealer prior to purchase.**
American Trailer Flagstaff, AZ
Equipment Trailer
$19,375Price
Quick Specs
| Location: | Flagstaff, AZ |
| Stock Number: | U-359988 |
| Trailer Type: | Equipment Trailer |
| Color: | Black |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 25900 lbs |
| Payload: | 25900 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 25900 lbs |
| Empty Weight: | 0 lbs |
| Payload: | 25900 lbs |
Additional Information
| VIN: | 16V3F4826R6359988 |
| Stock Number: | U-359988 |
| Year: | 2024 |
| Make: | Big Tex Trailers |
| Model: | 25GN-40D5A |










